GÜLTEKİN PLASTİK PROFİL SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ

GÜLTEKİN PLASTİK 1963 yılında, Sayın Mehmet Bahattin GÜLTEKİN tarafından Tahtakale'de kurulmuştur.

Ticaret hayatına sulama hortumu üretimi ile başlayan GÜLTEKİN PLASTİK, ilerleyen teknoloji ve gelişen endüstriye kayıtsız kalmayarak bugün otomotiv ve pnömatik sektörü başta olmak üzere bir çok sektöre hizmet vermektedir.

Gelişen plastik endüstrisine sürekli uyum gösteren GÜLTEKİN PLASTİK, son yıllarda başta polyamid, polietilen ve poliüretan olmak üzere çeşitli mühendislik plastiklerinden sektörün ihtiyacını karşılayacak şekilde çözümler sunmaktadır.

Sektöründe lider olma hedefinin yanı sıra sürekli gelişimi kendine hedef seçen GÜLTEKİN PLASTİK kaliteyi müşterilerini her koşulda memnun etmek için satış ve satış sonrası verdiği teknik desteğin yanı sıra yüksek kaliteyi en uygun fiyata müşterileri ile buluşturmak için tüm olanaklarını organize bir şekilde kullanmayı kendisine görev edinmiştir.

Bu bilinçle 2000'li yıllarda yapılan markalaşma ve kalite belgelendirme çalışmaları sonucunda GAPEX markası ile ISO 9001 ve ISO/TS 16949 kalite yönetim sistemleriyle gelişen teknolojiyi takip ederek üretim yapmaktadır.